〜メンバーの戯言〜
<< 2023年1月 >>
S M T W T F S S M T W T F S S M T W T F S S M T W T F S S M T
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Podid82x - 日記の記事

Aplikacja Podaj Dalej app zobacz reklamy, Kumuluj Bony - wymieniaj bony na realne produkty

by Podid82x

Dołącz do nowej aplikacji. Aplikacja Podaj Dalej przypadnie Tobie do gustu

W tym momencie jest idealny moment na dołączenie gdyż bardzo mało osób wie o podaj dalej app i to Twoja szansa rozkręcić aplikację - w zamian dostaniesz 100% uzbieranych bonów przez pozyskaną osobę. Jeśli polecony użytkownik uzbiera 100 bonów to Ty również otrzymasz 100 bonów w aplikacji podaj dalej app.

Im zdobędziesz więcej ludzi, które pobiorą aplikację Podaj Dalej app, a podczas rejestrowania się w aplikacji podajdalej.app podają Twój numer - tym więcej będziesz mieć na zakup towarów w firmach, które akceptują płatności bonami podajdalej.app.

Przypuśćmy, że posiadasz pod sobą 100 użytkowników aplikacji podaj dalej, a każdy z nich codziennie ogląda 5 reklam to Ty w ciągu miesiąca nazbierasz w bonach 750zł.

Uzbierane bony są ważne przez 1rok, w ten oto sposób masz możliwość pójścia w sumie za darmo do kawiarni czy zbierać na wycieczkę.
Dołączamy do aplikacji Podaj Dalej nie tylko bary, restauracje itp, ale również biura podróży, wynajem aut...

Gdy przez 10 miesięcy nie będziesz wydawać bonów i mając pozyskanych 100 użytkowników, którzy oglądają 5 reklam dziennie otrzymasz 7500zł - super suma na wycieczkę.

Oczywiście suma może się różnić od podanego przykładu, ponieważ użytkownicycodziennie} oglądać mogą więcej oraz mniej reklam,oraz możesz pozyskać mniej i więcej osób.

Aplikacja podajdalej.app jest darmowa w korzystaniu.

Dla Ciebie jako zachętę do dołączenia się do podaj dalej daję szansę skorzystania z rabatu przygotowanych przez 3 prężnie rozwijające aplikację Podaj Dalej firmy:

1. Zarejestruj się do podaj dalej wpisując numer P63 - dostaniesz kod rabatowy na zamówienie kubka z Twoją grafiką.
Szczegóły pod adresem: https://webatom.pl/zyskaj-rabat-20

2. Gdy zarejestrujesz się do podaj dalej
podając P95 - w zamian otrzymasz pakiet4 o wartości 110zł do wypromowanie własnych ogłoszeń na portalu ogłoszeniowym zahacz.pl - więcej informacji na https://zahacz.pl/bonus

3. Jeżeli jesteś z Warszawy - masz problem z samochodem - serwis motoryzacyjny REDautoSerwis w zamian za wprowadzenie numer P102 podczas rejestrowania się w aplikacji Podaj
Dalej app oferuje bonus na wybrane usługi.
Więcej informacji na https://redautoserwis.pl/promocja


Jeśli prowadzisz sklep i pragniesz dołączyć do Podaj Dalej zapoznaj się z informacjami dostępnymi pod adresem:
https://zahacz.pl/darmowa-reklama-dla-firm


Aplikacja do pobrania na Google Play oraz App Store.


RSS

Ringworld
RingBlog v3.10g