〜メンバーの戯言〜
<< 2020年9月 >>
T W T F S S M T W T F S S M T W T F S S M T W T F S S M T W
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
TwojSklepTerazPLN - LIVE - 2020年4月の記事

MojBiznesDzisPLN

by TwojSklepTerazPLN


Czy chcesz prowadzić sklep internetowy:
bez magazynowania towarów;bez otwierania firmy;bez opłat za zbudowanie sklepu;bez żmudnie ręcznie dodawanych masy towarówbez zwrotów;bez gwarancji;...
i masę pozostałych czynników często wpływających|wpływających często na to, iż świeżo otwarty sklep www zaraz zostaje zamknięty, a zakupione towary wyprzedawane po mniejszej kwocie niż zostały kupione - czytaj dalej ponieważ to innowacja która start ma w Polsce, a niebawem zobaczy ją cały świat!

to w stu% POLSKI projekt z POLSKIM finansowaniem dający każdemu otworzyć sklep www o każdej tematyce bez prowadzenia działalności
gospodarczej oraz kosztami związanymi z księgowością, kupnem oraz magazynowaniem produktów.

W tej firmie pracujemy legalnie jesteś zatrudnieni jako pracownicy - administratorzy sklepu internetowego - sklepu który jest Twoją własnością w każdym momencie możesz odciąć się od firmy i sprzedawać na własny rachunek - tylko po co skoro to dzięki firmie dostajemy zaplecze prawnicze, informacje jak rozkręcić sprzedaż, masę towarów... .

Sklep możemy trzymać na własnym hostingu z podłączeniem wtyczki umożliwiającej pobieranie produktów oraz aktualizowania stanów magazynowych można też skorzystać z dedykowanego sklepu utworzonego przez firmę na ich hostingu z podpiętą Twoją domeną.

Co ciekawe stworzony
sklep można sprzedać, a firma nie ingeruje w cenę za jaką go sprzedasz.

Ja wybieram otworzenie sklepu na moim serwerze ponieważ mamy pełnię
władzy i dowolnie mogę zmienić wygląd sklepu internetowego który oparty jest na CMS WordPress z zainstalowaną wtyczkąWooCommerce.

Gdy nie umiesz stworzyć sklepu internetowego możesz zlecić jego stworzenie za jednorazowąopłatą albo wybrać opcję na autorskim skrypcie sklepu która jest za darmo.

W
obu przypadkach pobieranie towarów jest identyczne czyli wybieramy interesującą kategorię, zaznaczasz towary i czekasz moment na zatowarowanie produktów do naszego sklepu internetowego.
Pobrane produkty posiadają ogólny opis, warto będzie zmienić opis na własny, dzięki temu Twój sklep będzie unikalny.

Gdy sklep
mamy już zatowarowany musisz zacząć go reklamować gdyż bez tego nawet super jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy nie zacznie zarabiać.
A co ciekawe - firma daje nam wielkie wsparcie ucząc krok po
kroku co musisz zrobić, aby sprzedaż ruszyła - uczy Cię marketingu
internetowego gdyż kiedy My zarabiamy zarabia też firma % od
sprzedanych produktów.

Kiedy wiesz, że sklep internetowy możesz dostać za darmo, oraz że istnieje płatna wersja z profesjonalnie wyglądającym szablonem -
wyglądem sklepu. Cena sklepu jest jeszcze nie znana, lecz nie
przekroczy kilku tys zł (opłata jednorazowa). Jeśli się rozejrzeć - znajdziesz firmy sprzedające stworzenie sklepu internetowego za 1-3 tys zł lecz bez produktów, są też firmy firmy sprzedające sklepy za 500-3tys zł miesięcznie (cena uzależniona od ilości produktów) W obu przypadkach musimy założyć działalność gospodarczą i nie dostajesz wsparcia.

Gdy chcesz prowadzić sklep bez opłat lub płacąc jednorazowo za profesjonalny
wygląd bez prowadzenia firmy a co ważne legalnie według naszego prawa wraz z pomocą, czyli wsparciem oraz nauką marketingu internetowego i
całą masą zaplecza umożliwiającego swobodne prowadzenie sklepu internetowego o
dowolnej tematyce uzupełnij poniższy formularz, a powiadomię gdy firma
ruszy.

Teraz trwają testy - zgłaszając się dziś dowiesz się o uruchomieniu systemu jako jedna z pierwszych osób. Już
teraz pomyśl nad tym co chcesz sprzedawać.
Czy będzie to sklep internetowy ogólnie tematyczny, czy może interesujesz się motoryzacją i prowadzić
będziesz sklep motoryzacyjny, a może moda to Twój żywioł albo elektronika? Dziś zacznij myśleć nad tym co chcesz sprzedawać oraz jak ma się sklep nazywać - sprawdź czy jest wolna domena - nazwa sklepu. Nazwę dla Twojego sklepu polecam kupić tutajponieważ mają najtańsze ceny.RSS

Ringworld
RingBlog v3.10g