〜メンバーの戯言〜
<< 2019年11月 >>
F S S M T W T F S S M T W T F S S M T W T F S S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
glassini - オフコースの記事

Okucia do szkła hartowanego

by glassini

Produkowane w Polsce okucia do szkła hartowanego przez firmę GLASSINI polecane są przez wiele krajowych firm budowlanych, zakładów szklarskich i producentów balustrad szklanych. Produkty te wykonano z najwyższej jakości stopu stali nierdzewnej, gwarantującej wysoką nośność i bezpieczeństwo.

W ofercie GLASSINI możemy znaleźć również gotowe zestawy dla daszki szklane wykonane z okuć do szkła hartowanego naszej produkcji oraz szkła bezpiecznego laminowanego VSG ESG, którego również jesteśmy producentem.

Gdy firma GLASSINI zawiązała spółkę jawną z firmą TERMGLASS, postanowiła powiększyć ofertę usług i produktów oferując dodatkowo szkło malowane, lacobel, a nawet lustra na wymiar i ramy do luster.

Produkty naszej marki można spotkać w wielu miejscach na terenie całego kraju, jak również za jego granicami (Norwegii, Niemczech, Anglii, we Włoszech czy Francji). Nasze produkty dostosowane są do ogólnej architektury budynków oraz zgodne z projektami aranżacji wnętrz wykonanymi przez odpowiedzialne za nie podmioty. Rozwiązania naszej firmy skierowane są zarówno do osób prywatnych (domów i mieszkań), budynków użyteczności publicznej (muzea, teatr, zoo, sklepy, centra handlowe, biurowce), oraz wszelkich innych powyżej nie wymienionych.

Największym zainteresowaniem w naszej firmie cieszą się balustrady samonośne, które wykonujemy pod projekt naszego klienta.RSS

Ringworld
RingBlog v3.10g